Výkup nemovitostí

Společnost Fish INVEST disponuje značným kapitálem a svým klientům tak dokáže nabídnout službu okamžitého výkupu jejich nemovitostí v nejkratším možném čase a za nejvýhodnější cenu.

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, rekreační objekty, komerční objekty a pozemky.

Řešíme také exekuce, zástavy a ostatní právní zátěže na nemovitostech.

Zajistíme tržní ocenění nemovitosti, kompletní právní servis (vypracování smluv, jednání s katastrem nemovitostí) a úhradu finančních prostředků na účet klienta do 2 dnů.

Naši klienti oceňují především rychlost a servis. Již nemusíte čekat na kupujícího, kterého budete dlouhé měsíce hledat prostřednictvím realitních kanceláří, řešit složité požadavky právních zástupců (včetně plateb za jejich služby), čekat na úhradu finančních prostředků z hypoték, přizpůsobovat se termínům na předání nemovitosti, platit daňové poradce atd.

S námi máte prodej nemovitosti vyřešen jednoduše, rychle a bezstarostně.

 

Nevíte si rady s prodejem svého podílu nemovitosti nebo pozemku?

Pak nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme Vám velmi rychlé řešení. Váš podíl na nemovitosti nebo pozemku vykoupíme za nejvyšší možnou cenu v rámci celé České republiky. Veškeré formality vyřídíme samozřejmě za Vás. Ostatní majitele nemovitosti nebudeme kontaktovat. Peníze Vám vyplatíme do 24 hodin v hotovosti nebo na účet.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
lname: email: fname:
captchaNačtete nový obrázek