VÝKUP NEMOVITOSTÍ

Společnost Fish INVEST disponuje značným kapitálem a svým klientům tak dokáže nabídnout službu okamžitého výkupu jejich nemovitostí v nejkratším možném čase a za nejvýhodnější cenu.

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, rekreační objekty, komerční objekty a pozemky.

Řešíme také exekuce, zástavy a ostatní právní zátěže na nemovitostech.

Zajistíme tržní ocenění nemovitosti, kompletní právní servis (vypracování smluv, jednání s katastrem nemovitostí) a úhradu finančních prostředků na účet klienta do 2 dnů.

Naši klienti oceňují především rychlost a servis. Již nemusíte čekat na kupujícího, kterého budete dlouhé měsíce hledat prostřednictvím realitních kanceláří, řešit složité požadavky právních zástupců (včetně plateb za jejich služby), čekat na úhradu finančních prostředků z hypoték, přizpůsobovat se termínům na předání nemovitosti, platit daňové poradce atd.

S námi máte prodej nemovitosti vyřešen jednoduše, rychle a bezstarostně.

Nevíte si rady s prodejem svého podílu nemovitosti nebo pozemku?

Pak nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme Vám velmi rychlé řešení. Váš podíl na nemovitosti nebo pozemku vykoupíme za nejvyšší možnou cenu v rámci celé České republiky. Veškeré formality vyřídíme samozřejmě za Vás. Ostatní majitele nemovitosti nebudeme kontaktovat. Peníze Vám vyplatíme do 24 hodin v hotovosti nebo na účet.

Otázky a odpovědi

Vlastníte část domu, bytu, chaty, chalupy nebo pozemku?

Ať už jde o podíl na nemovitosti, získaný formou dědického řízení, majetkovým vyrovnáním při rozvodu či zcela jiným způsobem, podílové spoluvlastnictví někdy provází mnoho komplikací a svárů, ze kterých není snadné najít východisko.


Vložili jste své finanční prostředky do oprav nemovitosti, kterou ale nevyužíváte?

Z Vašich investic do nemovitosti ve spolupodílovém vlastnictví mnohdy značně těží ostatní spolumajitelé. Pokud nemovitost z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete využívat, zcela jistě byste rádi své vložené finanční prostředky alespoň částečně dostali zpět. Sami ovšem nesmíte nijak a o ničem rozhodovat, aniž byste nepotřebovali souhlas ostatních spolupodílníků.


Nevidíte ze své situace žádné reálné východisko?

Pokud se nejste schopni dohodnout s ostatními spoluvlastníky na rozumném řešení, nemusí to ještě znamenat, že je vše ztraceno. Řešením v takovém případě bývá samotný prodej tohoto podílu.


Potřebujete svůj podíl na nemovitosti prodat, avšak spoluvlastníci jej nechtějí nebo nemohou odkoupit?

Spoluvlastníci mnohdy hřeší na omezení daná podílovým vlastnictvím a nejsou ochotni se jakkoli dohodnout na řešení situace vůči ostatním. Avšak nikdo nemůže zakázat majiteli podílu na nemovitosti, aby ho prodal třetí osobě.

Bojíte se zbytečných komplikací a nákladů?

Prodej nemovitosti provází mnoho nezbytných úkonů a vyžaduje orientaci v danné právní legislativě nebo odborné právní zastoupení. Je nutná návštěva právníka, sepsání kupní smlouvy, ověření podpisů u notáře, vyplnění formulářů pro Katastr nemovitostí..., nemluvě o samotném hledání potenciálních kupců a vyjednávání s nimi. To představuje spoustu času, energie a poplatků.


Chcete, aby Vám někdo s tímto problémem pomohl?

Ne každý se na absolvování celého procesu s prodejem nemovitosti, natož pak s prodejem spoluvlastnického podílu cítí. Rádi Vám v řešení této záležitosti pomůžeme a veškerá jednání s příslušnými úřady a institucemi vyřídíme za Vás a na své náklady.


Potřebujete situaci řešit rychlou a snadnou cestou?

Je to možné. Žádné kupce nehledáme, ale podíly vykupujeme sami. To značně urychlí a usnadní celý proces.