Investice

Investiční příležitosti

Až 30% nárůst vaší investice za 1 rok (v závislosti na projektu).

Investice do nemovitostí byla, je a vždy bude tou nejlepší investicí. Přestože naše doba prochází neustálými proměnami, tak i trh z nemovitostmi zažil svou krizi, ale jak čas ukázal, stačilo jen pár let vydržet a vše se vrátilo k normálu - ba naopak, došlo k nárůstu cen po celém světě.

Pokud chcete nechat Vaše peníze růst s cenou nemovitosti a zároveń těžit z pronájmu, kontaktujte nás a my vám předložíme návrhy investičních příležitostí.

Jestli-že si pokládáte otázku, kde a jak koupit nemovitost, pokud nemáte tolik hotovosti a všechny lukrativní nemovitosti jsou při nákupu v řádech milionů korun!??

Pak pro tento případ připravila naše společnost mimořádně výhodné nabídky na nákup nemovitostí.

Již s malým objemem peněz už od 20.000 Kč můžete vlastnit podíl v nemovitosti formou podílového vlastnictví. Jednoduše řečeno - více majitelů vlastní jednu nemovitost, všechno je řádně zaevidováno na katastru nemovitostí, takže je vše průhledné a bez rizika. V našem případě jste zapsán na katastru nemovitostí, jako podílový vlastník a Vaše investice je jasná a naprosto transparetní!!!

 

Příklad:

  • dům v hodnotě 1.000.000 Kč, váš podíl 10% = 100.000 Kč, 90% naše společnost nebo naši klienti
  • roční růst cen nemovitostí až 30% zhodnotí vaši investici
  • z nájemného dostáváte 10%, o správu se stará naše společnost

Naše společnost zajistí veškerou stavební činnost včetně administrativní činnosti prodeje a dalších nezbytných kroků k finální realizaci a prodeji. Jelikož budete podílový vlastník, tak jste  v průběhu realizace o všem informován.

 

Proč to děláme?

Žádná investiční společnost nedisponuje neomezenými finančními prostředky, tudíž lajcky řečeno:

Čím více peněz tím více zisku!!

Tento způsob společného podílnictví funguje ve světě spolehlivě již desítky let a je připraven pro lidi, kteří se nechtějí spokojit z příjmu úroků z bank, které někdy ztěží dosahují výše inflace.

Tento způsob společného podílnictví funguje ve světě spolehlivě již desítky let a je připraven pro lidi, kteří se nechtějí spokojit z příjmu úroků z bank, které někdy ztěží dosahují výše inflace.

Máte volné větší finanční prostředky?

Pak máme i větší projekty pro vás! Od 2.000.000,- do 50.000.000,-Kč

Investujte s námi do rezidenčních nebo komerčních nemovitostí a vydělávejte na nájmu i růstu cen. O správu se staráme my, vy pouze investujete a vytváříte svůj pasivní příjem.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fullname: lname:
captchaNačtete nový obrázek